skip to Main Content

شرکت کنترل و پردازش هوشمند در سال 1385 با تکیه بر دانش تخصصی گروهی از مهندسین جوان ایرانی و با محوریت ارائه خدمات فنی و مهندسی و با موضوع طراحی، برنامه نویسی، ساخت و تامین سیستم های اتوماسیون صنعتی فعالیت خود را آغاز کرد.

این شرکت طی بیش از یک دهه فعالیت مستمر و حضور در تعداد قابل توجهی از پروژه های عمرانی کشور، ضمن کسب تجربه کافی همچنان فعالیت خود را به پشتوانه دانش عملی مهندسین خود  استوار تر از پیش ادامه داده و همچنان در راه پیشرفت و تکامل قدم بر می دارد.

حضور موفق در صنایع نفت و گاز، پالایشگاه و پتروشیمی، صنایع نیروگاهی، پست های توزیع، صنایع آب و فاضلاب، صنایع ریلی، صنایع معدنی و صنایع تولیدی ماحصل سالهای فعالیت این مجموعه می باشد.

 استفاده از نیروی اجرایی کارآمد و خلاق، بهره گیری از روش های مدیریتی نوین و استفاده از تکنولوژی های به روز و مدرن در پروژه های اجرا شده، بستر مناسبی را برای رشد و پویایی این مجموعه فراهم آورده است و از جمله نکات متمایز آن محسوب می گردد.

همچنین با تاکید تیم مدیریت بر لزوم به کارگیری از روش های به روز دنیا، با هدف تضمین ثبات کیفیت در ارائه خدمات، این مجموعه در کلیه سطوح ضمن به روز رسانی روش های اجرایی خود و انطباق آن با استانداردهای مدیریتی، مفتخر به کسب گواهینامه های بین المللی مدیریت کیفیتISO9001-2015  و مدیریت محیط زیستISO14001-2015  و مدیریت بهداشت و ایمنی ISO18001-2007  گردیده است.
در سال 1395 این مجموعه با هدف توسعه فعالیت ها و ارتقا کیفی خدمات ارائه شده به عضویت گروه شرکت های ایران تابلو درآمد و امروز مفتخر است تا در کنار تمامی فعالیت های مستقل خود، به عنوان عضوی از گروه شرکت های ایران تابلو، خدمات خود را به طور مستقیم و یا غیر مستقیم به کارفرمایان سایر اعضای این گروه ارائه نماید.

امروز ” شرکت مهندسی کنترل و پردازش هوشمند” در مدت زمانی نه چندان طولانی از شروع فعالیت در زمره شرکت های موفق این حوزه در کشور مطرح بوده و این گواهی بر پشتکار و پویایی این مجموعه جوان به شمار می آید. سابقه همکاری رسمی با کمپانی آلمانی SIEMENS به عنوان نماینده رسمی آن در بخش سیستم های کنترلی در ایران، همکاری رسمی با  کمپانی ABB از زمان بازگشایی این دفتر پس از تحریم ها از جمله سایرعوامل اعتبار بخش به این مجموعه به شمار می روند.

عمده فعالیت امروز این شرکت در زمینه اتوماسیون صنعتی با محوریت سیستم های کنترلی عبارت است از :

  • مشاوره و طراحی (Consulting and pre-design)
  • مهندسی و اجرا (Engineering and execution)
  • خرید ، تامین و ساخت (Procurement and Integration)
  • برنامه نویسی و شبیه سازی (Programming and simulation)
  • نصب و راه اندازی (Commissioning and startup)
  • ارائه خدمات و پشتیبانی فنی (Service and Technical Support)

عمده پروژه های اجرایی این شرکت در سیستم های کنترلی و اتوماسیون صنعتی در بخش های زیر قابل طبقه بندی و ارائه می باشد:

●Distributed Control Systems (DCS)

●Emergency Shutdown System(ESD)

●Fire and Gas System (FGS)

●Power Management System (PMS)

●Power Distribution control System(PDCS)

●Building management System (BMS)

Back To Top